Apie


Portalas mediakatalogas.lt - tai daugiau negu 1.5 mln nemokamų, arba dar vadinamų "viešojo naudojimo" (angl. Public Domain) nuotraukų bei iliustracijų biblioteka.

Visos portale talpinamos nuotraukos yra renkamos tik iš nemokamų, viešojo naudojimo (angl. Public Domain) šaltinių, tokių kaip: pixabay.com, pond5.com, picjumbo.com, publicdomainpictures.net ir kitų.

Visos šios nuotraukos ir iliustracijos yra laisvai prieinamos pagal bendros kūrybinės nuosavybės licenziją (angl. Creative Commons Zero, arba CC0).

Portale esantys visi vaizdai gali būti laisvai naudojami bet kokių asmenų, bet kokiems tikslams - tiek komerciniams, tiek ir nekomerciniams. Autorystės (šaltinio) nurodymas yra nebūtinas. Vienintelis draudimas yra tokių nuotraukų perpardavimas ir savęs kaip autoriaus priskyrimas. Esant klausimams dėl atitinkamų nuotraukų spec. panaudojimo siūlome susisiekti su nuotraukos autoriumi, arba susipažinti su "Creative Commons Zero" licenzija, čia: creativecommons.org

Visos portale pateikiamos nuotraukos gali būti persiunčiamos akimirksniu, be papildomų registracijų. Nuotraukų paieškai pasitelkite paieškos laukelį, po ko, galėsite Jums tinkamas nuotraukas parsisiųsti akimirksnių, be jokių, papildomų registracijų.

*kviečiame apsilankyti DUK(dažniausiai užduodamų klausimų) puslapyje - DUK.

Atsitiktinai parinktos nemokamos nuotraukos:

End of content

No more pages to load